Wizyta wykładowcy z partnerskiej Uczelni Lillehammer University College (LUC) w Norwegii, pana prof. Terje Onshus

W dniach 25-29 styczeń 2016 gościliśmy w Tarnowie wykładowcę z partnerskiej Uczelni Lillehammer University College (LUC) w Norwegii, pana prof. Terje Onshus. Wizyta ta była częścią działań realizowanych w ramach projektu Symulacyjne przedsiębiorstwo turystyczne jako innowacyjna metoda praktycznego kształcenia na nowej specjalności Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim.

W dniu 26 stycznia studenci I roku kierunku Ekonomia, specjalność Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim brali udział w warsztatach prowadzonych w języku angielskim w pracowni SYMTUR (Budynek C, sala 313). Studenci mogli usłyszeć i porozmawiać o atrakcjach turystycznych oraz formach i organizacji ruchu turystycznego w Norwegii, jak również o partnerskiej uczelni, systemie edukacji w Norwegii oraz o warunkach życia i studiowania w tym kraju.

Pobyt przedstawiciela LUC w Tarnowie był znakomitą okazja do zaprezentowania i podsumowania dotychczasowych wydarzeń w projekcie, wyciągnięcia wspólnych wniosków i omówienia dalszych działań projektowych, jak również planów współpracy między uczelniami po zakończeniu realizacji projektu.