Wyjazd do Bacówki Biały Jeleń w Iwkowej studentów Kierunku Ekonomia

W dniach od 13.05.2016r. do 14.05.2016 r. studenci Kierunku Ekonomia, specjalności Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim wraz z opiekunem mgr inż. Barbara Partyńską – Brzegowy odwiedzili Bacówkę Biały Jeleń w Iwkowej

Studenci podczas pobytu w Bacówce spotkali się z właścicielami oraz wysłuchali krótką informację na temat obiektu i oferowanych usług. Przeprowadzili również badania marketingowe placówki (w ramach przedmiotów Analiza i marketing usług turystycznych oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym). Wyniki ich opracowań zostały przedstawione przez poszczególne grupy podczas krótkiego seminarium oraz zostaną zreferowane podczas ww. zajęć na Uczelni.

Bacówka Biały Jeleń w Iwkowej to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejsc tego typu w regionie. W ofercie Bacówki oprócz noclegów (około 70 miejsc noclegowych) i wyżywienia można skorzystać z centrum konferencyjnego. Do dyspozycji gości jest SPA, siłownia. Przy Bacówce funkcjonuje MINIZOO.

Projekt jest finansowanych w ramach środków Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, pełniącej rolę Operatora Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego (FSS).